Позбавляємося ефекту кульбаби

Наелектризоване волосся – та ще зимова проблема. Знімаючи шапку або надягаючи через голову светр, багато хто з жахом хапається за голову – локони стоять дибки, та ще й струмом б’ють.

Наелектризоване волосся

Найкраще, до речі, електричний розряд проводить тонке і сухе волосся, гірше – жирне та вологе. Але це зовсім не означає, що голову взимку потрібно мити раз на місяць або вискакувати з мокрим волоссям на вулицю. Як же змусити локони слухатися?

Пам’ятайте, що волосся – дзеркало організму.

Взимку нам гостро бракує вітамінів і це часто призводить до того, що локони втрачають природну вологу, стають ламкими і сухими. Вихід із ситуації – урізноманітнити раціон, налягати на овочі та фрукти, пити більше води.

Правильно доглядайте за волоссям.

Вибирайте м’який шампунь для волосся. Використовуйте зволожуючі та поживні маски. Після миття голови завжди наносите бальзам. Ополіскуйте волосся після миття прохолодною, але не холодною водою.

Пощадіть локони.

Скажіть ні пластмасовим гребінцям, оскільки при контакті з волоссям вони утворюють електричний розряд – краще використовувати дерев’яні. Відмовтеся від гарячих укладок, а під час використання фена вибирайте мінімальну температуру нагріву. Обов’язково на вологе волосся перед сушінням нанесіть спрей-термозахист, що не змивається.

Створіть додатковий захист перед виходом надвір.

Для укладання волосся підійде пінка або віск, що містять антистатичні компоненти. Хороший варіант – збризкати гребінець лаком для волосся і провести по ньому. Можна придбати спеціальний спрей-антистатик або приготувати його самостійно: додайте в 30 мл кип’яченої води 3 краплі рожевого або лавандового масла, перелийте рідину у флакон-пульверизатор і користуйтеся.

Не забудьте про шапку.

Тут два важливі моменти. По-перше, головний убір повинен бути з натуральних матеріалів, що знизить ймовірність виникнення ефекту кульбаби. По-друге, головний убір повинен бути в принципі, оскільки прямий контакт холодного повітря з волоссям не найкраще позначається на ньому.

Можна пригладити локони водою.

Для цього підійде звичайна або мінеральна вода. Хороший ефект також дає і звичайний натуральний крем для обличчя або рук: видавіть трохи на руки і злегка пригладьте зачіску.

Iншi cтаттіВсi cтатi