Як вибирати зубну пасту?

Розкриваємо секрети вибору хорошої зубної пасти.

хороша зубна паста

Більшість бюджетних зубних паст мають найдешевшу рецептуру: абразив + SLS + загусник. Вони добре піняться, проте не мають у складі сучасних компонентів, здатних підтримати здоров’я ротової порожнини. Такі пасти тільки очищають і при цьому вкрай недбало. SLS (поверхнево-активна речовина, дуже дешеві у виробництві солі, які мають хорошу здатність очищати від забруднень) утворює багато піни, але агресивний для слизової рота. Тому часто бюджетні зубні пасти викликають неприємні відчуття, кровоточивість ясен, їх не рекомендують стоматологи.

Найкращий вибір для здоров’я зубів та ясен – паста, яка задовольняє трьом параметрам:

  1. Очищує не тільки за рахунок м’яких ПАР, а й ферментів
  2. Не містить токсичних компонентів
  3. Має сучасну рецептуру з корисними для здоров’я зубів компонентами

Чудово, якщо у вашій пасті є такі речовини як: Hydroxyapatite (гідроксіапатит, що ремінералізує та зміцнює зубну емаль), Xylitol (ксилітол, що вбиває патогенну мікрофлору), Calcium Glycerophosphate (кальція гліцерофосфат). Вони беруть участь у профілактиці карієсу і особливо гарні в період вагітності, грудного вигодовування, менопаузи, коли витрата кальцію збільшується.

Не рекомендується наявність у складах паст: гормонально активних консервантів Methylparaben, Propylparaben; консервантів, які виділяють формальдегід Imidazolidinil Urea; триклозану; сполуки алюмінію Aluminium Lactate. Також не варто використовувати фторовані зубні пасти на постійній основі, особливо якщо ваша питна вода містить фтор.

Догляд за собою не обмежується використанням якісної зубної пастою. Пам’ятайте, що після ранкового вмивання та чищення зубів важливо подбати також і про свою шкіру. Для цього відмінно підійде зволожуючий крем для обличчя Ejeni, який допоможе захистити та надовго зберегти молодість вашої шкіри.

Iншi cтаттіВсi cтатi