Кращий крем від зморшок після 30 років

крем від зморшок

Гладка і пружна шкіра обличчя і під очима – мета будь-якої сучасної жінки, яка стежить за здоров’ям і хоче продовжити молодість своєї шкіри. І якщо в юності ми практично не помічаємо пагубного впливу стресів, екології та способу життя на нашу шкіру, то з віком старіння шкіри стає все більш помітно. Щоб продовжити молодість і зберегти красу, важливо розуміти ключові причини старіння шкіри, а також способи боротьби з ними.

Чому з’являються зморшки

Перш за все розберемося в причинах появи зморшок на обличчі і навколо очей. Щоб зрозуміти їх природу необхідно глибше розуміти будову і функції нашої шкіри.

Шкіра людини має три основні шари: верхній (найтонший) – епідерміс, середній – дерма і найглибший – підшкірно-жировий або гыподерма.

Підшкірно-жировий шар складається з пухкої сполучної тканини, в якій відкладається жир.

Дерма забезпечує механічні властивості шкіри, такі як пружність, еластичність і міцність. Волокна дерми складаються з колагену і еластину. Колаген є структурним білком, який з’єднує всі клітини шкіри і забезпечує їй міцність, а еластин – білок, який характеризується високою пружністю і забезпечує еластичність шкіри, дозволяючи розтягуватися при русі тіла.

Простір між волокнами дерми заповнено водним гелем, що складається з глікозоаміногліканів, основним з яких є гіалуронова кислота, здатна утримувати молекули води і забезпечувати правильне розташування ланцюжків основних білків дерми.

Епідерміс – захисний, постійно оновлюваний шар шкіри. На роговому шарі епідермісу утворюється водно-ліпідна (або кислотна) мантія, яка створює на поверхні шкіри слабокислу середу, що захищає від мікробів і запобігає надмірному випаровуванню води.

У молодої шкірі колагенові волокна і молекули гіалуронової кислоти постійно оновлюються. З віком, а також під впливом несприятливих факторів зовнішнього середовища оновлення дерми сповільнюється, знижується вміст в ній колагену, еластину і гіалуронової кислоти. В наслідок цього шкіра втрачає еластичність і вологу, що призводить до появи дрібних, а потім більш глибоких зморшок і видимих ​​складок. Особливо до цього схильні місця з більш тонкою шкірою, наприклад, на лобі, де епідерміс тонкий і чутливий.

Не варто забувати також, що одним з основних чинників появи зморшок на обличчі є сонце і згубний вплив ультрафіолету на шкіру, від чого припиняється синтез гіалуронової кислоти і збільшується швидкість її розпаду.

Як прибрати зморшки на лобі і під очима

Розібравшись чому з’являються зморшки стає зрозуміло, що необхідно зробити, для зменшення появи нових, а також скорочення глибини вже наявних зморшок.

Найважливіше – це правильний догляд за шкірою обличчя, який складається з двох ключових складових: Перше – створення умов, за яких мінімізується негативний вплив зовнішніх факторів, такі як надмірна дія сонця, забруднена атмосфера, «перебір» використання декоративної косметики, стреси, нестача відпочинку, неправильне харчування, шкідливі звички, тощо; друге – правильне очищення і живлення шкіри в комплексі зі стимулюванням до її природної регенерації. І якщо перша складова цілком залежить від вас, то друга – від правильно вибору косметичних засобів по догляду за шкірою і в більшій мірі від ефективності крему від зморшок.

Сьогодні в Україні пропонується величезна кількість антивікових кремів, тому вибрати підходящий і ефективний крем від зморшок є не простим завданням. Правильний крем від зморшок повинен відновлювати природну бар’єрну систему шкіри і запобігати погіршенню її стану.

Розуміючи глибинні причини виникнення зморшок на обличчі, а також ключові принципи створення органічної антивікової косметики, фахівці Ejeni розробили кращий крем від зморшок і кращий крем навколо очей, доступні за оптимальною ціною.

Хороший крем від зморшок повинен нести в собі кілька функцій:

  • Відновлювати структуру і бар’єрні функції шкіри.
  • Сприяти природній регенерації.
  • Правильно і глибоко зволожувати.
  • Підтримувати захисні властивості і кислотно-лужний баланс.
  • Заповнювати недолік вітамінів і поживних речовин.
  • Мати антиоксидантний вплив.

Креми Ejeni мають відмінно збалансований склад, що забезпечує глибоке живлення і зволоження шкіри, а також стимуляцію до природної регенерації колагену і еластину в дермі.

Зволоження – найважливіша частина терапевтичного підходу до вирішення проблеми догляду за шкірою. Тому найкращий крем від зморшок повинен не тільки інтенсивно насичувати шкіру вологою, а й сприяти її тривалому утриманню. Крем Ejeni сприяє відновленню структури гідроліпідного бар’єру і забезпечує тривале зволоження всередині рогового шару.

Iншi cтаттіВсi cтатi