Особливості догляду за сухою шкірою

Чим холодніше на вулиці, тим частіше люди скаржаться на сухість шкіри.

правильний догляд за сухою шкірою обличчя

Звичайно, сезонні фактори цьому сприяють, але проблема сухості шкіри не зовсім в кліматичних змінах. Суха шкіра – це насамперед порушений епідермальний бар’єр, скрізь який посилено випаровується рідина через нестачу ліпідів.

Суха шкіра виглядає неживою, блідою, витонченою, з кровоносними судинами, дрібними зморшками, часто лущиться. Раніше покривається зморшками, в’яне, провисає – словом, старіє. І краще подбати про неї, доки не відбулися незворотні вікові зміни.

Шкіру треба рятувати, впливаючи не лише зовні, а й зсередини. Найкраще – разом із фахівцем. Обстеження може містити аналіз крові на гормони, вміст вітамінів. З результатів потрібно корекція раціону, можливо – прийом харчових добавок.

Добре впливають на стан ліпідного бар’єру шкіри лляна олія, авокадо, яйця, жирна риба, горіхи та насіння.

крем для сухої шкіри обличчяДогляд також потрібно буде коригувати. Як не дивно, але сухій шкірі потрібно не так зволоження, як харчування. Потрібні креми та сироватки з високим вмістом церамідів – поліненасичених жирних кислот, ліпідів та інших компонентів, що сприяють відновленню ліпідного бар’єру. Одним із таких засобів є крем для сухої шкіри CAREVISAGE sensible, який завдяки своєму унікальному складу інтенсивно зволожує та живить шкіру, усуває лущення, а також ефективно бореться із сухістю.

Зрозуміло, необхідно приділяти особливу увагу захисту, тому креми Ejeni з Гамма оризанолом відмінно захищають шкіру від окиснення і сонячного впливу.

Очищення чутливої ​​шкіри теж потрібне особливе. При сухій шкірі не варто користуватися гелями на основі лаурил- та лауретсульфатів. Обирайте м’які засоби для чищення. Бажано не використовувати засоби на спиртовій основі та обов’язково застосовуйте тонік, а також крем для сухої шкіри.

Iншi cтаттіВсi cтатi